Ko saka mūsu klienti

Atsauksmes


Par kafiju

Man ļoti garšo kafija, bet Latvijā līdz šim nevarēju atrast kvalitatīvu un, galvenais, garšīgu kafiju. Man tuvas ir itāļu kafijas dzeršanas manieres, tāpēc izvēlos stipro aromātu kafijas no Malongo, tādas kā Brasil Sul de Minas un Ristretto. Esmu ārkārtīgi priecīga, ka beidzot arī Latvijā labas kafijas cienītājiem ir, ko izvēlēties, un iesaku iepazīties ar Zinzino piedāvājumu.

Silvija

Kafiju dzeru diezgan daudz, tāpēc manai sievai tā bija bieži jāvāra. Toties tagad ar Zinzino mājas kafejnīcas koncepciju esmu mājās ieguvis ērtības - kafijas tasi pogas spiediena attālumā, un arī sievai tagad ir vairāk laika citām lietām. Mani pārsteidza fakts, ka tagad man vairs īpaši negaršo kafija ārpus mājas, laikam šīs kafijas labās garšu kvalitātes dara savu.

Vitolds

Mums ar vīru bija rituāls - katru rītu pirms darba iebraukt Statoilā, jo mums ļoti garšo latte ar karameļu sīrupu. Tad mūs viena laba paziņa uzcienāja ar Zinzino kafiju, mums iepatikās, un mēs iegādājāmies "mājas kafejnīcas" lielo komplektu. Parēķinājām, ka tagad esam arī brangi ietaupījuši, jo Statoilā katru mēnesi atstājām 65 EUR, bet mājās dzeram katru dienu, ne tikai darba dienās, un mēnesī maksājam tikai 35 EUR.

Natālija

Kādu pusgadu mājās jau dzeram Zinzino kafiju. Man visvairāk garšo Rombouts ražojuma Grande Reserve, bet sieva kā jau nepastāvīga būtne dzer Malongo kafiju - katru dienu citu. Vienīgais, kas mani sākumā stipri mulsināja, bija piegādes sistēma, jo kafiju piegādā kurjerpasts, bet ātri pieradām, un tagad nevaru iedomāties neko ērtāku. Man nav jāsēž pusi dienas mājās, lai saņemtu paciņu - kurjers atved uz to vietu, kur tobrīd esmu, kaut vai uz darba vietu.

Normunds


Par balansa produktiem

Rudenī bērni un arī mēs ar sievu bieži slimojām ar dažādām elpceļu vīrusu saslimšanām, līdz ar to tika kavēta gan skola un bērnudārzs, gan arī darbs, un tas atstāja ietekmi arī uz mūsu ģimenes ienākumiem (alga mazāka, toties aptiekā jāatstāj vairāk). Sākām lietot Zinzino balansa eļļu ar citronu garšu. Lai gan bija ziemas vidus, pamanījām, ka veselība uzlabojas mums visiem - pat, ja kāds atkal "noķēra" iesnas, tās pārgāja, nenonākot vairs līdz klepum un temperatūrai. No tā secinājām, ka eļļa palīdz organismam labāk sevi uzturēt kārtībā un nodrošina labāku imūnsistēmas darbību. Ko gan vēl vairāk var vēlēties?

Raivo

Mamma man katru dienu dod karoti eļļas. Nevarētu teikt, ka esmu sajūsmā, bet iedzert varu, jo eļļa atstāj mutē apelsīnu garšu. Ja uzdzer sulu, tad vispār vairs neko nejūt. Māsai gan garšo.

Krista, 10 gadi

Slimoju reti, jo ēdu diezgan veselīgi un arī sportoju, tāpēc eļļu sāku lietot nevis tāpēc, lai neslimotu, bet tāpēc, lai nodrošinātu organismu un katru šūnu ar to, kas tām svarīgs, un lai tas pilnvērtīgi funkcionētu arī turpmāk. Tomēr pēc pāris mēnešiem pamanīju vēl šo to pozitīvu - āda kļuva maigāka un gludāka, turklāt palielinājusies organisma izturība treniņos un vakaros nejūtu nogurumu. Tas esot tāpēc, ka eļļa darbojoties pret oksidatīvo stresu, bet man vienalga, kā to sauc, ka tikai jūtos labāk!

Rita

Sāku eļļu lietot pagājušā gada sākumā pēc draudzenes ieteikuma, viņa gan ir reāli traka, jo dzer ne tikai pati, bet arī savam super duper šķirnes sunim dod. Tomēr novērtēju šo produktu tikai pēc pusgada lietošanas, jo attapos, ka pavasarī man vairs nebija jāšķauda dēļ mūžīgās alerģijas, un arī traukus tagad varu mazgāt bez cimdiem, ko kādreiz nevarēju, jo uzreiz parādījās ādas problēmas.

Elizabete