Par mums

Strādājot kā Zinzino neatkarīgās partneres, esam radījušas šo mājas lapu, lai dalītos pieredzē. Ne tikai par Zinzino izcilajiem produktiem - daudzveidīgo un garšīgo kafiju vai balansa produktiem, kas radīti mūsu un jūsu veselībai, bet arī par tēmām, kas ar tiem saistās - veselīgu dzīvesveidu un uztura jautājumiem. Lai gan šajās lapās runāsim arī par Zinzino produktiem, visu oficiālo informāciju un spēkā esošos piedāvājumus klientiem un partneriem jāmeklē vietnē www.zinzino.com.

Priecāsimies arī par atsauksmēm un tēmu ierosinājumiem - tos, lūdzu, sūtiet uz e-pastu.

Mūsu komanda

Mēs parasti strādājam tandēmā. Tāpēc arī šajā lapā esam divas ;) Kafijas gardēžiem labprāt ieteiksim piemērotāko kafijas aparātu un kafijas dzērienu receptes, savukārt tiem, kas rūpējas par savu veselību - pastāstīsim par unikālo Zinzino balansa produktu iedarbību. Ikdienā uzturamies Rīgā, tomēr pie klientiem braucam pa visu Latviju.

Dace

Neatkarīgā Zinzino partnere

DacePar Zinzino fanoju nu jau vairākus gadus. Ne tikai par garšīgo kafiju un iedarbīgo Omega-3 eļļu, bet arī par pozitīvajām pārmaiņām dzīvē, kādas tas man devis. Pēdējā laikā īpaši interesējos par uztura jautājumiem un tā saistību ar veselību - par to vairāk lasiet mūsu rakstos.

Iveta

Neatkarīgā Zinzino partnere

IvetaZinzino saviem partneriem nodrošina ne tikai labas apmācības profesionālajā jomā, bet arī liek mums izaugt kā personībām. Gribi vai negribi, un tas ir fantastiski. Ja arī Tu vēlies pelnīt naudu ar prieku un izmainīt savu dzīvi, atraksti vai piezvani - labprāt pastāstīšu, kā tas iespējams.