Gribi dzert labāku kafiju?

Publicēts Ziņas, Kafija on Otrdiena, 06 Augusts 2013.

Piesakies uz kafijas degustāciju savās mājās vai birojā!

Vai esi kādreiz stāvējis veikalā pie sadzīves elektronikas plaukta, nevarot izvēlēties starp aparātu dažādajiem modeļiem? Galvā joņo visādas domas: vai man to būs ērti mājās lietot, vai varbūt vēlāk atklāsies, ka nav ne maz tik ērti, varbūt pietrūks kādas fīčas... Man tā ir bijis vairākkārt - savulaik izvēloties pirmo kafijas aparātu, gludekli, blenderi.

Tie, kas paši ir nopirkuši ne vienu vien kafijas aparātu, zina, ka ne visos kafija garšo vienādi, kaut lieto tās pašas iecienītās pupiņas. Tad kā es varu zināt, ka jaunais aparāts nesabojās manas iemīļotās kafijas garšu?

Mēs rīkojamies principā citādāk - ja gribēsi dzert mūsu lielisko kafiju, mēs tev to pa telefonu nepārdosim, jo nepārdodam "kaķi maisā". Būs vien jāpagaršo. Un jāizmēģina pašam taisīt kafiju kādā no noskatītajiem aparātiem. Jo tikai tā tu sapratīsi, vai tas ir tas, ko gribi. Ja ir - būsi apmierināts klients, un kas var būt labāks par apmierinātu klientu?

Kādu kafiju vēlies?Kas jādara, lai pieteiktos uz kafijas degustāciju:

Pirmkārt, jāpiesakās pa telefonu vai e-pastu, lai varam vienoties par degustācijas vietu un laiku. Varam aizbraukt pie tevis uz mājām, jo tā tu sapratīsi arī, vai izvēlētais kafijas aparāts ietilps nodomātajā vietā, un vai tas saskanēs ar telpas dizainu. Vari atbraukt pie mums uz biroju, jo tur var aptaustīt visus aparātus, kādi tiek piedāvāti lietošanai mājās. Iespējas ir dažādas - katram pēc iespējām un patikas.

Ierādīsim, kā gatavojams kapučīno, mokačīno, latte, īpašiem kārumniekiem - vasaras aukstos kafijas kokteiļus (ar vai bez Baileys :). Galu galā - tu vari dabūt to pašu, ko restorānā, bet par pašizmaksu :))

Starp citu, vai tu zināji, ka kafija ir diezgan veselīgs dzēriens? Par to, ko saka zinātne - saistītajos rakstos...

Comments (2)

 • Silvija

  Silvija

  07 Augusts 2013 at 09:39 |
  ?, kā jūs jūtaties ceļoties rīta agrumā? Es varu atbildēt: "Kopš man no rīta ir iespēja dzert kafiju, kuru varu izbaudīt ar visiem garšas receptoriem, es mostos, ceļos ar apziņu, ka rīts, neskatoties uz dienas darbiem un problēmām, man sāksies ar brīnišķīgu garšu baudījumu." Un tas ir jauks dienas sākums, kas palīdz tālākajos dienas darbos.
  Silvija

  reply

  • Administrators

   Administrators

   07 Augusts 2013 at 15:28 |
   Paldies, Silvija, par komentāru!
   Admins Dace ;)

   reply

Leave a comment

Jūs šobrīd komentējat kā viesis, nereģistrēts lietotājs