Balansa eļļa - optimāls balanss ikvienā šūnā

Publicēts Veselība on Trešdiena, 26 Marts 2014.

Līdzsvaro savu veselību!

Balansa eļļa - optimāls balanss ikvienā šūnā

Pamatojums, kāpēc taukskābju līdzsvars ikvienā šūnā mums ir tik nozīmīgs, aprakstīju rakstos „Pārtika un Tava veselība” un "Omega-3 un Omega-6 balanss". Šeit konkrētāk aprakstīšu produktu, kuram šobrīd pasaulē nav konkurentu - tas ir mans viedoklis, ko pamatošu raksta beigās ar asins analīžu statistiku.

BalanceOil (Balansa eļļa) ir kas vairāk par vienkāršu zivju eļļu. Mūsu zinātnieki ir izstrādājuši BalanceOil, kas dod rezultātus. Tas izdevies, atlasot noteiktas zivju sugas, kurās ir augsts EPS un DHS saturs (bioaktīvas Omega-3 neaizstājamās taukskābes), un tad kombinējot tās ar īpašu, ļoti kvalitatīvu olīveļļu ar augstu polifenolu saturu. Pateicoties šai formulai, kā arī dienas devai rekomendētajā apjomā, BalanceOil un BalanceShake (Balansa šeiks) palīdz optimāli līdzsvarot Omega-6 un Omega-3 attiecību organismā. Apkopotie dati pierāda šī līdzsvara sasniegšanu (tuvu pie 3:1) 120 dienu laikā (skat. zemāk sadaļu „Pierādījumi par balansu”).

Savvaļas zivju eļļa
Mūsu savvaļas zivju eļļa, kas satur sardīnes, anšovus un skumbrijas, tiek ražota Islandē. Islande specializējas zivsaimniecībā, un 70% tās ekonomikas zināmā mērā ir saistīta ar zivīm. BalanceOil ražotājs izpilda visas normatīvo aktu prasības ražošanas procesā un ievēro labu ražošanas praksi (GMP) pārtikas un medicīnas preču ražošanā. Mūsu produkti nesatur ĢMO (ģenētiski modificētus organismus).

Kvalitatīva olīveļļa
BalanceOil satur īpašu, auksta spieduma, augstākā labuma (extra virgin) olīveļļu ar augstu polifenolu koncentrāciju. Rafinētās eļļās, kas iegūtas no olīvām ar karstuma vai reaģentu palīdzību, neatbilst šiem kvalitātes rādītājiem. Balansa eļļā esošie antioksidanti aizsargā to no destruktīvās oksidācijas, kas citādi notiktu pie saskares ar gaisā esošo skābekli. Šis sinerģētiskais maisījums arī palīdz nodrošināt maksimālu absorbciju un labvēlīgu ietekmi.

Pierādījumi par balansu 120 dienās
Sv. Olava Universitātes slimnīca Norvēģijā un vadošās laboratorijas līdz 2013. gada 3. oktobrim ir veikušas asins testus 26,804 cilvēkiem (213 no ASV). Vidējā Omega-6 / Omega-3 attiecība tiem cilvēkiem, kas nelieto nekādu Omega-3 piedevu, bija 12,4:1 (31,4:1 ASV). Tiem, kas lieto kaut kādu Omega-3 piedevu, bija 7,1:1 (18,5:1 ASV). 3828 cilvēkiem, kas 120 dienas lietoja BalanceOil, vidējais rādītājs bija 3,4:1 (13 cilvēkiem ASV šis rādītājs bija 3,5:1). Tiem, kas lieto BalanceOil rekomendētajās devās, Omega-6 / Omega-3 attiecība uzlabojās līdz apmēram 3:1. Avots: BioActive Foods, AS, Oslo, Norvēģija.

BalanceOil SASTĀVDAĻAS
BalanceOil sastāvā ir zinātniski pamatotas sastāvdaļas, kas ietver EPS, DHS, D vitamīnu un polifenolus. BalanceOil nodrošina šādu labvēlīgu ietekmi:
- Tā palīdz sabalansēt Omega-6 / Omega-3 attiecību līdz optimālam līmenim.
- Palīdz optimālai un veselīgai imūnsistēmas darbībai.
- Palīdz nodrošināt optimālu un veselīgu sirdsdarbību.
- Palīdz uzturēt optimālu un veselīgu smadzeņu darbību.
- Palīdz uzturēt normālu redzi.
- Palīdz palielināt Omega-3 neaizstājamo taukskābju līmeni organismā.
- Kombinācijā ar olīveļļu ar augstu polifenolu saturu nodrošina maksimālu absorbciju un sinerģiju.

Kā lai es zinu, vai esmu balansā vai disbalansā?

Veiciet asins testu. Vairāk par Zinzino Balansa testu lasiet rakstā "Balansa tests - vai Tu esi balansā vai disbalansā?"

Kā varu pasūtīt Balansa eļļu vai šeiku?

Sazinieties ar mums: Dace - 29197603 vai Iveta - 22075351.

Cik maksā Balansa eļļa un šeiks?

Īpašie klientu piedāvājumi meklējami šeit (*.pdf). Par citiem variantiem (piem., cenu lielākiem iepakojumiem), zvaniet Ivetai vai Dacei.

Noskaties arī videoklipu par balansa nozīmi:

Leave a comment

Jūs šobrīd komentējat kā viesis, nereģistrēts lietotājs